بیایید خودارضایی را ترک کنیم
چگونه جلق را ترک کنیم!!!
Add Favorite Email آرشيو Rss
موضوعات وبلاگ
روان شناسی ترکروش ترک خودارضاییسکسولوژی ابتداییروزنوشت های عادیدل نوشته های دیگران
لينك دوستان
ترک استمنا پرواز دوباره با ترک یک عادت ترک خودارضایی ، پرواز اسیر رها شده زندگی جدید خودارضایی(شاید ترک بشه) کانون ترک 2 بخوان و لذت ببر باشگاه ترک خودارضایی برای دختران و پسران وبلاگ عالی عالم پس از مرگ ترک هوس وبلاگ آموزش ایرانیان دنیای بزرگ 14 تا 18 ساله ها تلنگر های کاتوره ای عشق من عاشقم باش ترک استمنا و خودارضایی شروعی دوباره قالب بلاگفا
رابطه ی خودارضایی و همجنس گرایی و هم جنس بازی

سلام به همگی

این بار می خوام در مورد رابطه ی خودارضایی و همجنس گرایی و چه بسا همجنس بازی بپردازم.یکی از دوستان که نظر گذاشته بود ، نوشته بود می دانم که خودارضایی مزایایی هم دارد مثل درمان همجنس بازی ولی عوارض آن بیشتر است.

من اصولا آدم یک جانب نگر نیستم که بگم تمام خودارضایی  عوارضه و هیچ سودی هم نداره.حتی ممکنه که یکی هم که باهام حرف می زنه بهش خودارضایی رو توصیه هم بکنم.البته این بستگی به شخصش داره. این موضوع اصلا برای یک شخصی که سرش به تنش بیارزه صدق نمی کنه.این افراد باید خودارضایی رو ترک کنند ولی اشخاصی هم هستند که دیووونه اند.اگه دست و بالم بسته نبود صد تا لغت بهتر از دیونه می تونستم بگم.این اشخاص اگه نزنند ممکنه هزار تا کار کنند.ممکنه که با یک نفری به زور بخواند کاری بکنند.و فساد صد چندان ایجاد کنند.درضمن در نظر من یک طیفی وجود داره از عادات خوب و بد و از نظر من هم خودارضایی در انتهای منفی این طیف قرار نداره و عادات بدتر از اون هم وجود دارند.برای همین در روش جایگزینی اعتیاد پیشنهاد می کنم شخصی که خیلی خیلی عادات بد تر از استمنا داره این عادات رو با عادات بهتر جایگزین کنه.تا اینجا هر چی گفتم ربطی به کارمون نداشت.

برعکس تصور این دوست خوبمون که گفتند خودارضایی باعث درمان همجنس بازی می شه باید بگم که خودارضایی خودش اصلا باعث همجنس بازی می تونه بشه. ماهیت خودارضایی تکرار اونه ، این نوع همجنس بازی رو اسمش رو می گذارم همجنس گرایی کاذب.اول بگم که هم جنس باز با هم جنس گرا فرق داره و توی همون طیف همجنس گرا گر چه خیلی خیلی به همجنس باز نزدیکه ولی یک درجه از اون بهتره.شخص همجنس گرا فقط تمایل به داشتن رابطه ی جنسی هر چند خفیف با همجنس های خودش داره ولی همجنس باز نه تنها تمایل داره بلکه این کار رو هم می کنه.هر چند که همجنس گرایی مقدمه ی همجنس بازی خواهد بود.حالا بریم سر اصل مطلب ، خلاصه و مفید بگم گرچه در مورد این پست حرف خیلی زیاد می شه زد.اگر شخصی بخواد در انجام یک بار خودارضایی اش به داشتن رابطه ی جنسی با همجنسش فکر کند احتمالا دیگر قضیه به آنجا ختم نمی شود و در دفعات بعدی هم شخص این کار را می کند و در نهایت یک همجنس گرا می شود ( چون این شخص تا حالا هیچ رابطه ی واقعی با هم جنسش نداشته این نوع هم جنس گرایی را کاذب می نامیم .) این گرایش شخص را رها نمی کند و آن قدر رشد می کند تا در نهایت شخص هم جنس باز هم می شود و شروع به رابطه ی جنسی با همجنسش می کند. این داستانی هست که متاسفانه حقیقت محضه و اغلب افرادی که الان همجنس باز هستند به احتمال قریب به یقین این طوری هم جنس باز شده اند.

حالا یک سوال پیش میاد که اگه تا الان به نحوی با این موضوع در گیر شدیم چه کاری برای درمان می توان انجام داد؟

خب اینجا باید بگم که نظر دوستمون مبنی بر تاثیر خودارضایی بر درمان همجنس بازی و هم جنس گرایی آن چنان هم بی معنی نیست.چون همون طور که جلق این عارضه رو به وجود میاره خودش هم به نحوی درمان همجنس گراییه. چنان چه متخصصان خارجی ( چون تو ایران معتقدند هم جنس گرا آدم نیست و شیطانیه و باید کشتش ولی من فکر می کنم هم جنس گرایی بیماری قابل در مانه برای همین می گم خارجی ) برای درمان تاین بیماری روحی یا بهتر بگم اصلاح این گرایش از استمنا استفاده می کنند. روش کار این متخصصان یک کمی پیشرفته تر از چیزیه که من به افراد توصیه می کنم. البته اگر بخواهید روش درمان را بدونید باید تا پست بعدی صبر داشته باشید.پس فعلا .

نوشته شده در یکشنبه ۱۳۸۸/۰۷/۲۶ساعت ۸:۱۰ قبل از ظهر توسط آرمین |
درباره وبلاگ
این وبلاگ برای هر شخصی که بخواهد راجع به پدیده ی استمنا اطلاعات جمع آوری کند و همچنین تمام کسانی که از انجام آن خسته شده اند برای همیشه می خواهند از شر آن خلاص شوند.
همیشه خوشحال می شوم اگر هر مطلبی را که بخواهید بگویید برایم به صورت نظر و یا ایمیل بفزستید.armin_aaf@hotmail.com
پست هاي تازه
بعد از مدت ها فعلا خداحافظ رابطه ی خودارضایی و همجنس گرایی و هم جنس بازی پاسخ آقا محمد جواب یک دختر خانوم رابطه ی سن و خودارضایی 1 عید فطر چه خوش روزی بود روز جدایی اگر با وی نباشد بی وفایی سلامی چو بوی خوش آشنایی کلام آخر کلام دل چرا خداحافظی می کنید من که هنوز نرفتم!!! در پایان نهمین روز شکستم. همیشه یک راهی بهتر از خودارضایی برای حل مشکلات هست !!! I will take the bull by the horns
آرشيو
تیر ۱۳۸۹ آذر ۱۳۸۸ آبان ۱۳۸۸ مهر ۱۳۸۸ شهریور ۱۳۸۸ مرداد ۱۳۸۸ تیر ۱۳۸۸ خرداد ۱۳۸۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ فروردین ۱۳۸۸ اسفند ۱۳۸۷ بهمن ۱۳۸۷ آذر ۱۳۸۷ آبان ۱۳۸۷ مهر ۱۳۸۷ شهریور ۱۳۸۷ مرداد ۱۳۸۷